Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další (nejen) webové projekty v rámci mtg třebíč

10. 1. 2009

Vzhledem k zvětšujícímu se počtu přístupů (z unikátních ip adres hansi :)) na mtg, jsem se rozhodl vytvořit v rámci webu mtg další projekty:

  • medailonky jednotlivých hráčů (představení jednotlivých hráčů třebíčského magicu)
  • napojení na českou workstation ligu, jejíž projekt vypadá velice nadějně = český server nepadá, čili se dají hrát adekvátní turnaje a ty bugy, kdy workstation padal, už jsou víceméně odladěné.
  • třebíčská liga turnajů (body)

 

 

Náhledy fotografií ze složky Čut

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

cas

(Slavi, 4. 1. 2010 14:51)

...uz jsem ho tam dal, registrace zacne uz o pul 9. Tak aby jsme v 9 hodin mohli draftovat.

1. draft

(Slavi, 2. 1. 2010 15:37)

Navrhuji tyto terminy: 30/31.1.
6/7.2.
13/14.2.
Uvedene dny jsou vzdy bud soboty nebo nedele, aby se turnaj nekryl s nejaky vetsim turnajem nekde jinde.

2 z těchto projektů už se rozjely

(čut, 15. 1. 2009 12:37)

....viz. web

třebíčská liga - poodhalení

(čut, 11. 1. 2009 8:52)

Nejde o nějaké pravidelné hraní turnajů, ani časté hraní turnajů. Napadl mne jistý systém počítání bodů, je to poměrně (alespoň z počátku) složité....ale zkusím nástřel: za každý turnaj, který třebíčský hráč odehraje, se započítají body do jeho hodnocení (pokud skončil do top 8). Pakliže se účastnil turnaje, který byl přespolní, budou se tyto body adekvátně násobit (např. jihlava x2, brno x3 atd.). Samozřejmě, hráč, který odehraje nejvíc turnajů, je ve vedení (pokud je alespoň trochu šikovný :)). Na druhou stranu se nemusíme řídit jen počtem bodů, ale průměrem bodů za jeden turnaj. To znamená, že i hráči, kteří odehráli jen dva turnaje v brně a vyhráli je, pak v tomto hodnocení porazí hráče 10 třebíčských turnajů se semifinálovou účastí...zní to trochu složitě, ale je to vlastně jednoduché :-).

fuck nadpis

(jaro, 10. 1. 2009 17:56)

s tou naší ligou to čut asi nemyslel přes mws, ale normální turnaje (drafty atd. ) , aspon tak sem to pochopil :D , ale zase to asi nebude moc reálné když se to tu hraje jen svátečně a 3/4 lidí nemá tolik času aby hrálo pravidelně

fotky

(pelda, 10. 1. 2009 16:18)

ot: Konečně nová fotka :). Jarda s alpou byl přecijenom už ohranej :D
k tématu: o té lize už nějakou dobu vím z CMUSu, včera jsem se registroval. Jenom se mi moc nepozdává hrát přes MWS Vintage. Legacy se ještě dá, ext a dvojka je dobrá. Jestli server nepadá, tak je to parádní zpráva.
k třebíčské lize: tak to moc nevidím (asi sem pesmista), protože by někdo musel vytvořit spešl stránky, starat se o to a je s tím podle mě dost starostí. Po zkouškovým bych se do toho možná pustil, ale jenom MOŽNÁ. Bohužel v Třebíči nemáme podle mě dost hráčů. Jedině to udělat třeba tak, že by se hrál jeden až dva zápasy za týden. A ta dvojce by se dycky domluvila na čase. Pravidelný herní čas se rozhodně neujme. Proč ale dělat naši ligu, když už jedna liga existuje. :)